Hallituksen jäsenet 2021

 

Hallituksen puheenjohtaja Veli Matti Virolainen

Peltolankatu 8, 53100 Lappeenranta 040 541 1862, veli.matti.virolainen@lut.fi

 

Hallituksen varapuheenjohtaja Jyrki Kosonen

Kasarmikatu 25 B 24, 53900 Lappeenranta 040 569 0584, jyrki.kosonen@ahlsell.fi

 

Hallituksen jäsen Leif Ekroth

050 382 5060, ekroth.leif@gmail.com

 

Hallituksen jäsen Esa Forsblom 
040 738 7338, forsblomesa@gmail.com

 

Hallituksen jäsen Heikki Kekäläinen
050 377 9438, hj.kekalainen@gmail.com

 

Hallituksen jäsen Aarto Kosunen
0500 169 911, aarto.kosunen@luukku.com

  

Hallituksen jäsen Petri Krohns
040 761 2512, petri.krohns@op.fi

  

Hallituksen jäsen Kirsi Ojapelto
040 175 9612, kirsi.ojapelto@lreoy.fi

 

Hallituksen jäsen Jaska Petsola 
040 505 4332, petsola.ekres@gmail.com

 

Hallituksen jäsen Päivi Sormunen
0400 634 678, paivi.sormunen66@gmail.com

 

Hallituksen jäsen Kari Veijalainen

044 201 2521, karij.veijalainen@gmail.com

  

Puheenjohtaja ja 10 hallituksen jäsentä